OPINIE

about me

Zastanawiasz się, czy usługi stylistki to dobry pomysł? Zobacz opinie moich klientów:

Spotkanie z Moniką było wyjątkowe, w pełni profesjonalna, doskonale dobiera ubiór do osobowości oraz wykonywanej pracy. Jest mega pozytywną, pełną energii i pomysłów kobietą, ubiera a nie przebiera. Pomimo, że było to nasze pierwsze spotkanie czułam jakbyśmy znały się od lat 🙂 Gorąco polecam!!!

Justyna Kocikowska

Monikę poznałam podczas jednego ze spotkań Rozwijalni Kobiet i odrazu pomiędzy nami zaiskrzyło . Uśmiech i pozytywna energia to znak rozpoznawczy Moniki. Polecam szczerze Jej usługi ( konsultacje wizerunkowe i warsztaty), bo robi to profesjonalnie i co najważniejsze z wielką pasją. Jej wyczucie stylu sprawia , że jej stylizacje podkreślają atuty kobiet, by mogły poczuć się elegancko i z klasą .
Ja mam nadzieję , że uda nam się zrealizować wspólne projekty. 😀

Małgorzata Hajduk

Mega pozytywna energia wtargnęła do mojego domu wraz z Moniką 😉 ale najważniejsze to, że szafa odchudziła się jak trzeba i w końcu wiem co z czym i dlaczego 😉 Wielkie dzięki za 6- godzinne ogarnianie mojego „bałaganu” 🙂

Kinga Zdrojowa

Polecam zakupy z Moniką. Ma niesamowite wyczucie stylu. Jest profesjonalna, a przy tym bardzo ciepła. Mimo że nie lubię zakupów, to z Moniką jest super. Indywidualne podejście do klienta

Anna Zobel

Polecam. Świetne porady, przemiła atmosfera, bardzo ciekawe wskazówki.

Joanna Nitecka

Moniko, dziękuję za stylowe warsztaty, przemiłą domową atmosferę, Twoją energię i bardzo pozytywne nastawienie, które „zaraża”. Prezentacja i prawdziwe zaangażowanie w temat naprawdę mi zaimponowały. Plan na posprzątanie szafy i odnowienie garderoby zakiełkował już w mojej głowie. Życzę kolejnych udanych spotkań.

Gosia

Monika, miło było Ciebie poznać – jesteś niesamowicie energiczną i pozytywną osobą. Na pewno będę Ciebie polecać. Bardzo się cieszę ze spotkania. Sporo mi dało, a i przyjemnie spędzony czas. Dziękuję.

Justyna Sobkowiak

Wczoraj było super. Oczywiście za krótko. Bawiłam się niesamowicie. Wspaniała atmosfera, którą to potrafisz stworzyć.
Normalnie zastanawiałabym się jeszcze, czy może nie kupić jednak czarnej sukienki, a tak po warsztatach, to już nie miałam wątpliwości i poczułam się bardziej odważna, by wybrać kolor. Dlatego pojechałam już dziś po sukienkę i jestem bardzo zadowolona. To oczywiście też Twoja zasługa.

Katarzyna Bednarek

Chciałam raz jeszcze podziękować Ci za warsztaty. Przede wszystkim była to dawka ogromnej wiedzy, prezentacja bardzo merytoryczna, treściwa i kobieca. Część praktyczna bardzo przydatna i pomocna, wreszcie wiem, co mogę, a co nie.

Natalia Żbik

Jesteś, Monika, niesamowita. Widać, że całą osobą kochasz to, co robisz i to jest piękne. Masz tyle mocy i radości w sobie.

Ewa L.

Monika, dziękuję za fantastyczne popołudnie i wiele inspiracji! Pierwsza to na pewno przewietrzenie mojej szafy i pozbycie się przynajmniej połowy ubrań, które trzymam już chyba tylko z sentymentalnych powodów. Spotkanie bardzo interesujące. Dużo pozytywnej energii i przede wszystkim spora dawka informacji, na co zwracać uwagę, by wyglądać stylowo, z klasą i czuć się pięknie bez względu na to, jaką ma się figurę. Polecam wszystkim!!!

Magdalena Zawadzka

Monika! Dzięki za mnóstwo pozytywnej energii i wiedzy! Jesteś, Babeczko, niesamowita.
Jeżeli uważacie, że już wszystko wiecie o sobie i swoim stylu, to nic bardziej mylnego! Monika otwiera oczy, pokazuje, że każda z nas, niezależnie od wieku, wagi, wzrostu, może czuć się piękna. Dziękuję

Anna Makowska

Świetny gust i wyczucie stylu!

Monika Marciniak

Pełen profesjonalizm, niesamowita energia i wiedza & kobiece poczucie smaku i stylu.

Gabriela Jakubowska

Warsztaty Stylu godne polecenia. Pani Monika indywidualnie podchodzi do każdej uczestniczki. Zdobyłam niezbędne informacje dotyczące mojej sylwetki, dokonano analizy kolorystycznej, przez co wiem, jak powinnam się ubierać. I są efekty, wczoraj założyłam pasek do sukienki. Polecam.

Magdalena Bernaciak

Minął tydzień od naszego spotkania. Chcę Ci się pochwalić efektami. Wdrożyłam wszystkie Twoje zalecenia, chodzę po domu w lepszych ciuchach i tylko do prac w ogrodzie wkładam okropne drechole
I tak zapłacone za Twoją konsultację pieniądze okazały się najlepszą inwestycją w siebie!
Wyglądam lepiej = czuję się lepiej
To także oszczędność, bo nie wydaje już kasy na jakieś kolejne, przypadkowe zakupy ubrań. Kupiłam tylko zalecaną klasyczna białą koszulę.
Zatem Kochana, cytując klasyka – idź tą drogą i czyn dalej dobro.
Ja jestem szczęśliwa – dziękuję 🙂

Urszula Migdałek

Spotkanie z Moniką to czysta przyjemność.
Profesjonalne podejście: z luźnej rozmowy potrafi uzyskać wszystkie informacje potrzebne do dalszej pracy na spotkaniu.
Oprócz odświeżenia szafy, odświeża też głowę- stylizuje, pomaga i podpowiada nie tylko co kupować ale jak kupować
Świetna Babka z dobrym stylem!
Polecam gorąco!

Agnieszka Hirsch

Polecam na 100%. Dziękuję za wizytę, motywację do działania i super robotę Warto było! Wyrzucanie rzeczy nie przychodziło mi z taką łatwością, jak dzisiaj.

Katarzyna Orkiszewska

Zostałem super ubrany na swoją 40! Monia była bardzo cierpliwa i pomocna! Profesjonalna pomoc! Zdecydowanie polecam! 🙂

Adam N.

Monika jest bardzo otwartą osobą i super się z nią współpracowało. Dobrze wie, co komu pasuje i potrafi przekonać do założenia ciuchów, na które sama bym nawet nie spojrzała. Dziękuję, Monika, i życzę powodzenia w rozwijaniu biznesu!!!

Anna Bobko

Super spędzony czas na warsztatach.
Monika – przesympatyczna osoba, która zna się na tym, co robi.
Gorąco polecam!

Karolina Skubel

Spotkanie z Moniką było wyjątkowe, taka kawa z koleżankami, mimo że niektóre z dziewczyn dopiero poznałam. Kluczowa jest świadomość siebie, swoich zalet i akceptacja mankamentów. Zresztą mankamentów nie ma, bo Monika pokaże, jak je ukryć albo odwrócić od nich uwagę. Dobrze przygotowana, stworzyła fantastyczną atmosferę. O stylach, sylwetkach i modzie wie naprawdę dużo. Potrafi sprawić, że jeszcze bardziej polubisz siebie. Piękna, mądra, zdolna i chce sprawić, żebyśmy doceniły siebie. Polecam bardzo.

Anna Mińska