O MNIE

o mnie

Znasz to uczucie, gdy zakładasz ulubioną sukienkę czy koszulę i czujesz, że dodaje Ci ona energii i pewności siebie? A gdyby tak cała zawartość Twojej szafy poprawiała Ci nastrój każdego dnia?

Nazywam się Monika Sekuła i jestem osobistą stylistką. Mocno wierzę w to, że w modzie, tak jak i w życiu, najważniejsza jest autentyczność. Dobry wygląd może nas skutecznie wzmacniać w osiąganiu celów i sukcesów, poprawiać samopoczucie. To, co mamy na sobie nie tylko wpływa na to, jak postrzegają nas inni, ale przede wszystkim na to, jak my odbieramy siebie.

Od kilku lat pomagam profesjonalnie zarówno kobietom, jak i mężczyznom, w kreowaniu ich wizerunku i odnalezieniu spójnego stylu. Pokazuję, jak robić efektywne zakupy i kompletować szafę idealną. Organizuję warsztaty wizerunkowe dla kobiet, prowadzę szkolenia dla firm, uczestniczę w eventach modowych. 

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej (Color University, Międzynarodowa Akademia Wizażu i Stylizacji, New Style Academy).

Kocham to, co robię. Praca wyzwala we mnie niesamowitą energię, którą dzielę się z moimi klientami.

W modzie nie ma żadnych reguł. Ważne, aby to, co nosisz, było zgodne z tym, kim jesteś i jak się czujesz. Tym kieruję się każdego dnia.

Moda, osobista stylistka, analiza kolorystyczna – całkiem możliwe, że myślisz: „To nie dla mnie”.

Pozwól przekonać się, że jest inaczej!

  • Każda sylwetka jest piękna. Zamiast skupiać się na minusach, odkryj to, co w Tobie najbardziej atrakcyjne. A uwierz mi, masz mnóstwo zalet. Przekonują się o tym moi klienci i klientki na spotkaniach indywidualnych czy warsztatach stylu.
  • Ubranie to znacznie więcej niż sukienka, fajne spodnie czy buty. Kiedy dobrze wyglądasz, lepiej się czujesz – a to przekłada się na komunikację z innymi. Dobry wygląd zaczyna się w… głowie.

Twoja osobowość, proporcje i kolory – to wszystko łączy się w Twój niepowtarzalny i spójny styl.

Pomogę Ci go odnaleźć, bo wiem, jak ważne jest, by czuć się dobrze ubranym, a nie przebranym.